Moje místo, Můj stůl

listopadu 05, 2014

Krásný páteční den všem,
 jak jste si užili týden? Dnes bych vám chtěla ukázat, co všechno je na mém stole v pokoji stejně tak, jako to udělala Ava, čímž jí tímto děkuju, protože se mi článek líbil :)


Pohled na stůl jakožto celek, růžová a bílá vedou :D
Na stole je kytice od Husbyho, pořadač Hello Kitty, který plní funkci všech sešitů dohromady, což je výhoda pro ty, kteří si neradi chystají věci do školy. Dále vidíte můj Apple macbook, iPhone a penál se vzorky soviček, za kterým je notýsek kde si píšu nápady na blog a další poznámky. Samozřejmě nechybí i něco sladkého na posílení mozku :D :D

Na těchto obou fotkách vidíte detail levého horního rohu stolu - pár učebnic, sklenička s psacími potřebami, hrnek na drobný, jelikož je nerada tahám v peněžence, želví totem pro štěstí při studiu, pouzdro od foťáku a sádrovou Hello Kitty, kterou jsem si vlastnoručně obarvila (dárek, který mi z Vietnamu přivezla mamka).  A ještě bych málem zapomněla, že tu mám balzám na rty od eos. 


Nad stolem mám tuhle poličku a samozřejmě vní mám knížky a drobnosti které jsou pro mě důležité a chci je vidět každej den:) 

Uplně na hoře vidítě náké knížky které jsem kdyby dloho četla a ta ůplně natoře ta růžová byla první knížka na kterou jsem si šetřila a první knížka o andělej :D pak tu vidíte důtu s oregami srdíčkama draka a ta vysoká růže je moje uplně první růže od mého Husbyna a pak další sušené růže :)
Tady vidítě poslední poličku a sní mám mojí sovu Hedviku vedle ní kaktus a skleněnou kouli pak magnet Mallorca od jedné blogerky a skvělé kamarádky Marůšky (koukněte na její blog). Za hedvikou je malá knížečka Paris a vedle ní je přebal knížky kterou ted čtu a asi se divíte co to pod Hedvikou je a to je inhalátor a prášky na krk jsem právě ted nemocná :(( Budu rádá, že si přečtete oba blogy co jsem tu zminovala a doufám, že taky neco podbného uděláte :)
Have a Nice Day!!!

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji, za přečtení mého článku.