Měsíc knihomola #6/17

července 09, 2017


Bohužel nám červen skončil ošklivým a dešťovým dnem, ale nevadí, protože to znamená, že Vám přínáším rekapitulaci toho, co jsem prožila!

Jsem ráda, že už je konečně krásně a svítí sluníčko. Červen byl pro mě hodně náročný, ohledně školy a taky jsem zjistila, že můj králíček Chappina je nemocná. Oslepla na jedno oko, které se už bohužel nedá vyléčit a dostala prášky, aby neoslepla i na to druhé, držte nám palečky prosím! Je to moje miminko a miluju jí celým svým srdcem. Někdy mě trápí ten její pohled, když je ztracená, pořádně na to očko nevidí a neví kam jít. Jinak je ale akční a ráda se ke mně už tulí, protože ona ví, že jí potřebuju a dává mi to najevo. Obě však ale víme, kdy to mazlení ukončit a nechat jí se proběhnout.

Nedávno jsem se spřátelila s Rachel Roo, což začalo jejíma půlnočníma streamama, které byly super! Jsem ráda, že jsem jí mohla poznat a našla jsem skvělou kamarádku, ty naše osobní hovory trvají klidně x hodin a máme si vždy o čem povídat. A psí holčičky? Ty jsou rozkošné!

1.6. na den dětí jsme byli ve Fatamorgáně, kam jsme jezdívali se školou, taková nostalgie! Moc se mi tam líbilo, ti motýli jak tam volně poletovali a rostliny všeho druhu. Bylo to jako bychom byli úplně v jiné dimenzi. Prostě krásná "umělá" příroda v Praze. Všem doporučuji to místo navštívit, když chcete někam vypadnout do přírody, je tam i zahrádka, takže si to můžete projít a dát si občerstvení. My jsme přijeli moc pozdě a užili si jen ten skleník. Pak jsme ale navštívili kavárnu Cafe Fin, kde jsem si dala vynikající "banh my paté".


13.6  měla kamarádka Luli narozeniny! Tu už můžete znát z videa, když jsem byly během Vánoc ve Vídni. Ona sama byla tak nešťastná z toho, že vůbec neví, jak oslaví narozeniny, a proto jsme jí s Thao věnovali náš čas a užili si sní její den! Není nad skvělý pocit, když někomu můžete darovat svůj čas!
Byli jsme na snídani a užívali krásného počasí a udělali milion fotek. Takže nezapomínejte darovat svůj čas blízkým, je to to nejhezčí, co můžete člověku dát.

Jinak po zkouškách jsem začala hodně číst a na to jsem se hodně těšila! Jsem ráda, že jsem poznala další skvělé lidi! Nehorázně se těším na moje Letní dobrodružství, a co mě všechno potká. Nemám léto naplánované, ale těším se!

Na moje nové fotky se můžete podívat na jednom z mých instagramů, mám osobní i knižní.
Co Vám v červnu udělalo největší radost? 

Mějte se krásně 
Vaše C.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. prvá fotka je neskutočne magická! a všetky sú krásne! a kamarátke prajem dodatočne všetko najlepšie! :).

  Kejmy ♥.

  OdpovědětVymazat
 2. Krásne fotografie - a ty taktiež. ♥ Jún bol, myslím, pre viacerých z nás náročný hlavne v škole... no chvalabohu, prázdniny sú už tu. Ja som tiež konečne začala viac čítať, a to je jeden z hlavných dôvodov, prečo mám leto tak rada. Tiež som si dala predsavzatie, že musím začať chodiť častejšie do prírody a botanické záhrady ma neskutočne lákajú, no u nás na okolí žiadna nie je. Ale niečo vymyslím. Každopádne, krásne zhrnutie mesiaca a teším sa na to ďalšie! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za tvůj krásný a milí komentář! Ano červen pro mnoha znás byl náročný, přeji ti abys sis užila letní čtení a volna :) Určitě choď ven na procházky kavárny. Hezky se mezitím i odpočineš. Jsem nesmírně ráda, že se ti moje shrnutí líbí <3

   Vymazat
 3. Hezké fotky :) Také jsem se těšila, až budu mít po maturitě a budu si moct pořádně číst :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji! Gratuluji k maturitě a pořádně si užij knihy a letní čtení <3

   Vymazat

Děkuji, za přečtení mého článku.