Můj knížní sen

srpna 04, 2017Jelikož bloguji už skoro tři roky, uvědomila jsem si, že kromě koníčku se stal můj blog i důležitou součástí mého života. Někdo z Vás už možná tuší, že hledáme nové hnízdečko lásky. Uplně lehké to není, ale do našeho hnízda si chci přinést kousek mě. Místnost, nebo stačí koutek, na který se návštěvníci podívají a řeknou hele, tohle je přesně ta naše Candy, zahrabaná mezi knihami, kde se odehrává milion různých příběhů.
Chybí mi můj malý růžový pokojík v Domažlicích, kde byly samé knihy a moje postel. Chci zpátky ten pocit bezbečí, kdy vím, že jsem sama sebou.

Mám velký sen, sen, že budu mít jednu místnost a zdi budou tvořit poličky plné knih. Bude tam krb a pohodlná sedací souprava na čtení. Sen prozatím necháme snem a držme se chvíli při zemi. 

Do mého koutku chci obrovskou knihovnu, do které se vejdou všechny moje milované knihy. Jedno pohodlné křeslo, kde se uvelebím s hrnkem čaje nebo kávy a vychutnám si každičký doušek a sním i každičkou větu. Knížku, kterou bych četla by byl Harry Potter nebo něco romantického jako Tisíc polibků.
   
Fotka stáhnuta z tumblr
                                            Fotka vytvořená mnou (poprosím, aby jí nikdo nestahoval a nepoužíval!!!)
Přesně takto si přeji aby můj koutek vypadal, miluju bílou barvu, vypadá čistě. Vždy jsem toužila po takovém křesle, úplně se vidím jak na něm sedím a čtu si. Kdyby bylo pastělově růžové? Bože ,koupím si ho hned teď! Lampa nesmí chybět, jak dokážu číst, když nemám pořádné světlo. Velká knihovna nesmí nikdy chybět a ta polička? Vidíte ty mramorové hodiny? Když jsem je viděla, hned jsem si je zapsala do wishlistu! A malý stoleček nesmí chybět, kam bych si ukládala rozečtené knihy nebo položila hrnek čaje? A Krásný obraz taky nesmí chybět.

Doufám, že už brzy najdeme svoje hnízdo a já si tam budu moct volně žít s člověkem, kterého miluji a s drobnými věcmi, které mě dělají šťastnou, jako je knihovna s knihami a křeslo, které ještě nemám, ale v srdci vím, že už teď bude můj nejlepší kamarád! 

Jaký je Vás knižní sen? Nebo kniha, se kterou byste strávili čas ve vašem křesle? 
Naš domov si stavíme na stránce Biano a knihy samožřejmě nejraději nakupuji na Martinusu.

Na nábytek a na knihy, kde ráda nakupuji, se můžete podívat po kliknití loga.


You Might Also Like

2 komentářů

Děkuji, za přečtení mého článku.