Měsíc knihomola #9/17

října 01, 2017


Krásnou neděli BOOKHOLÍCI! Ano, svůj měsíc knihomola přináším až teď na konci září, musím říct, že léto bylo úžasné! Přijela jsem domů a celé léto jsem strávila s rodinou a se dvěma kámoškama. Bylo to nejlepší léto, které jsem mohla zažít.

Moje září bylo takové rychlé a hektické, v práci skončila rekonstrukce a já mohla být zase mezi knihami a lidmi, se kterýma si rozumím a normálně popovídám. V půlce záři mi i začala škola a už teď se bojím, jaký to na mě bude psychický nátlak. Před pár dny jsem onemocněla, jelikož přišel podzim. Zezačátku jsem ho ještě nechtěla příjmout, ale teď si venku užívám krásné barvičky.

17.9. měla moje holčička narozeniny, ale nemohla jsem je s ní strávit, protože majitel bytu říkal, že zabírá spoustu místa. Zezačátku jsem měla problém s ní nebýt, ale vím, že je v dobrých rukou a to u mé mamky. Už se nemůžu dočkat toho, až už zase budeme spolu. Moc mi to zlobidlo chybí.

25.9 jsem se zúčastnila bookclubu, který uspořádal Jakub z Bookcalling. Tentokrát to bylo se spisovatelkou Hanou Kolaříkovou. Autorka napsala Pravý leopardí kožich. Byl to zase úžasný zážitek! A nemůžu se dočkat dalšího.

30.9. uspořádal Luboš Panda čtenářské setkání a probírali jsme Deník Anny Frankové. Konal se na Václaváku v knihkupectví Dobrovský a jsem ráda, že jsem zase mohla být mezi lidmi, kteří rádi čtou a my probírali toto dechberoucí dílo. Zážitek byl skvělý a je těžko popsatelný! Moc děkuji Lubošovi, že něco takového uspořádal.

Filmem se stal Lion z roku 2016, je to silný příběh podle skutečné události a jinak se dívám zase na Gilmorova Děvčata a do toho se dívám ještě na American Horror story.
Moje pozdzimní píseň je No Angels - Bastille ft. Ella Eyre.

Moc mě mrzí, že jsem vynechala předchozí měsíce, ale proklouzly mi mezi prsty a užívala jsem si každičký den. Doufám, že mi to prominete.
Jinak se už těším na hluboký podzim, až se zahrabu do postele s knihou a na chvíli neřešit okolní svět. Jsem ráda, že už září skončilo a budu se těšít na další měsíc.

Zde jsou moje fotky, které jsem během měsícu nafotila jsou v instagramu, zase tu najdete jak můj osobn, tak i knižní.Jaká byla vaše nejvetší radost v září? Užíváte si podzim?

Mějte se krásně!
Vaše C.You Might Also Like

2 komentářů

  1. Hezké shrnutí :) Já si podzim zatím užívám, je mým nejoblíbenějším ročním obdobím :) Mně škola začala na začátku října, a i když jsem byla jen 3 dny, jsem nadšená :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Uživej si podzimu na plno :) A i školy <3 Měj se krásněě <3

      Vymazat

Děkuji, za přečtení mého článku.