Měsíc knihomola 10/17

listopadu 12, 2017


Krásný listopadový den BOOKHOLÍCI! Jak jste si užili měsíc říjen? Pro mě to byl docela hektický měsíc. Ale jsem ráda, že to jakžtakž dopadlo..

7.10.- den, na který jsem se taaaak těšila! Protože byl humbook! Bylo to poprvé, kdy jsem byla na takovém velkém knižním festivalu a nesmírně jsem si to užila! Byla jsem dosti překvapená, že mě někteří z Vás poznali a mnohdy jsme si i hezky popovídali.


Na Humbook jsem se hlavně těšila kvůli Jenny Han! Mám s ní fotku a i podpis a přísahám, že jsem z toho ještě další 3 dny byla hotová! Rozhodně chci jít i příští rok, takže jestli mě  budete chtít oslovit, rozhodně neváhejte, protože nekoušu. To, jestli se tam zas nebude dát hýbat, je už otázkou jinou. 

Být mezi svýma lidma je hrozně fajn! A je krása vědět, že spousta lidí ještě čte!

19.10 měl můj milý narozeniny, ale bohužel jsme to pořádně nemohli oslavit, a proto čekám na příležitost, kdy mu to musím vynahradit. Důvod proč jsme neslavili byl ten, že jsme se stěhovali a musím říct, že to bylo jedno velké drama! Kdo mě ještě nesleduje na instagramu, tak máte smůlu, páč jsem ten den všechno zdokumentovala a málem se z nás stali bezdomovci, ale všechno má svůj konec. Teď bydlíme v krásném předraženém bytě, který má krásný výhled na Prahu a zatím nám to vystačí, dokud se zase nedáme do kupy a nevymyslíme co dál. Ale říkám Vám, kdo má tu možnost bydlet sám, volte tuto variantu. Já se spolubydlícíma mám špatné zkušenosti a možná bych o tom mohla napsat i článek, co vy na to?


27.10 Přijela jsem po dlouhé době domů do Domažlic, zkontrolovat Chappie a strávit chvíli čas s mamkou a se ségrou. Bohužel vám s těžkým srdcem musím říct, že Chappie je nemocná a byla jsem z toho velmi špatná a někdy, když na ní zase pomyslím, chce se mi brečet. Co se stalo tak si můžete dočíst ZDE.  Chappie je ještě v Domažlicích z důvodu kontroly, ale až bude všechno jak má být, vezmu si ji k sobě! 

Potkala jsem i svoje dvě kamarádky z města a moc mi chyběly, to dopisování prostě není ono. Ale jsem ráda, že jsem je mohla vidět! 

Byl to náročný měsíc, musela jsem se rozhodovat mezi pár věcmi a říct si, co je teď pro mě prioritou. Je těžké se něčeho vzdát, ale musíme jít a dál a jít si za tím, co právě teď chceme a život nás v průběhu už někam zavede. 

Dále jsem dostala spolupráci od Hostu a musím vám říct, že jsem nehorázně ráda. :)
Jinak jsem se dodívala na Gilmorova devčata a pouštím si už konečně ty nové díly, které jsem minulý rok neviděla. Taky jsem si pustila seriál Stranger Things a musím říct, že ten seriál je bombastický! 
Jaký byl váš měsíc říjen? Co vám udělalo velkou radost? Měl na vás podzim taky takový depresivní vliv? Pro mě podzim tento rok znamenal konec jedné divné etapy a nadcházející zimu a Vánoce vnímám jako pohlazení za to, co se za ten rok všechno stalo. 


Mějte se krásně vaše C. 
You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji, za přečtení mého článku.