Social iconsDuben začal tak krásně! Jsem plná energie ze slunečného počasí a konečně se mám zase na co těšit, protože měsíc to bude bombastický! Duben ale necháme dubnem a řeknu vám, co se dělo během Března.
Strašně moc jsem si přála, aby ten měsíc rychle uplynul, protože jsem doslova přežívala.
Na začátku měsíce jsem udělala první zásadní krok, kterým se mi do života vrátila radost. Když vás tíží minulost, měli byste s tím něco dělat, jinak z vás vysaje všechnu energii.

5.3.
Se stala nejsmutnější a nejbolestivější věc měsíce. Moje milovaná králičí holčička podlehla onemocněním. Celá moje rodina bojovala, aby byla nejzdravější a byla tu s námi co nejdéle. Její odchod nikdo nečekal, byla to pro nás obrovská rána. Budu na ní vždy vzpomínat jen v dobrém. Teď už jí nic nebolí a má se krásně!
8.3.
Byl den žen a já dostala vysněné pivoňky! V kině jsme skoukli horor Winchester - sídlo démonů a docela se mi líbil. Takže doporučuji!
15.3
Další book's Calling club, tentokrát s Ládíkem. Byl to super večer, moc jsem si to užila a jsem ráda, že jsem mohla Prince Ládíka poznat. Kdo chce, tak si může přečíst můj report, který je ZDE.

26.3
O půlnoci jsem dosáhla na knižním Instagramu 1000 follows. Je to pro mě neskutečná čest, a jsem ráda, že se vám moje fotky tak líbí. Vážím si toho a děkuji!!!
28.3
Přijela moje ségra s mamkou a užívali jsme si společné chvíle. Když už s rodiči a sestrou nebydlím, tak si o to víc vážím společných chvil s nimi.
29.3
Večer jsem se Sabčou z knižního přistaviště šli na kafe a projít si Václavák. V Dobrovském měli Happy Hour, tak jsme si pořídili krásné knihy se super 20%. slevou.

Zbytek dní jsem si řekla, že budu jen odpočívat a probouzet kdy se mi bude chtít. Chtěla jsem nabrat co nejvíc energie, abych zas mohla fungovat naplno.  Březen byl doopravdy náročný, ale jsem ráda, že jsem kolem sebe měla rodinu, která mě vždy podrží! Děkuji! A to je důvod, proč nebylo tento měsíc moc videií a článků. A prosím, odpusťte mi, že nebudou "radosti za březen". Brzo vám to vynahradím!TOP 5

Momentálně sleduju seriál Scandal. Je o právnících, a jelikož mi skončila Vražedná práva, je to dobrá náhrada, i když je to spíš o politice.
Nejvíce přehrávaná písnička v playlistu je Whatcha say - Jason Derulo.
Nejlepší přečtená kniha je Vařila jsem pro Picassa od Camillie Aubray. Brzo se můžete těšit na recenzi.
Vzpomínka S klukama jsem si dala maraton hororvé série Insiduous, a zatím je to jeden z mých nej shlédnutých hororů!
A žážitek? Vyhrává u mě  "Rande se Ziburou".


Doufám, že jste si užili zasněžený březen, a uvidíme, co si pro nás připraví Duben!

Mějte se krásně BOOKHOLÍCI!
Vaše C.


7 komentářů

 1. Gratulujem ku krásnemu počtu sledovateľov na IG, určite to je veľká radosť :-) A vyzerá to, že si si marec užila, tak snáď bude aj tento mesiac úspešný :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji, vážím si toho. Duben mi začíná skvělé a zatím si ho užívám. Tobě přeji krásný a úspěšný duben. <3

   Vymazat
 2. Veľmi zaujímavý koncept článku,ešte som taký nevidela :)
  THE NOELA

  OdpovědětVymazat
 3. beautiful blog! I really like how you write
  and what you give photos. wonderful!
  I have a question, you will agree to follow for follow?
  I like to be in touch with inspirational blogs.
  Greetings from Poland!
  ayuna-chan.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. Tady Ti to strašně sluší... Krásná :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji, za přečtení mého článku.