Wrap Up za léto 2018

září 15, 2018


Léto už nám pomalu odchází a přichází námi milovaný podzim. Kdo se taky těší na teplé kakao a čaje? Celý den v posteli a číst si? Já moc a už se toho nemůžu dočkat. Poslední sluneční dny si pořád snažím užívat.

Konečně pro vás přínáším další článek o knížkách. Knihy jsem trochu zanedbávala kvůli dovolené, zdravotním potížím a hlavně teď plánuju svatbu. No už nebudu okecávat a vrhnem se na ty krásky, které jsem v létě přečetla.
Jsem ráda, že je to mix knížek, které jsem si vybrala.První přečtená kniha za léto je Dědina od Petry Dvořákové! Dostala jsem jí jako recenzák od Hostu a moc jsem se na knihu těšila! Kniha mě přenesla do dětství, kdy jsem prvních 10 let žila na vesnici. Trochu jsem se v ní ztrácela, ale čtení jsem si celkově úžívala. Recenzi najdete ZDE. 
4*/5


Další kousek je Nejdelší den Adama T. od Patricka Nesse. S Adamem prožijeme celý jeden den. Popravdě jsem čekala něco více Deep. Jestli by vás zajímal můj názor naní tak stačí KLIK.
3*/5*


První přečtená kniha v srpnu byla Je tohle Láska? od Holly Broune! A bože Holly Broune nezklamala!  Autorka se tento krát zaměřila na Alkoholizmus. Naše hlavní hrdnina poprve zažije lásku, ale uplně mimo Londýn. Na léto letí do USA za mamkou a doufá, že sní stráví super léto a získá odpovědi. Bohužel její máma jí nevěnuje ani vteřinku svého času. Recenze ZDE.
5*/5*


Cestou zpátky do Čech jsem si řekla, že musím  dočíst Cop od Laetita Colombani. Je to příběh o 3 silných ženách. První žena se snaží dostat pryč ze jedné části Indie, aby její dcera mohla žít lepší život a nemusela sbírat výkaly jako ona. Druhá je pracovitá a nezávislá žena. Bohužel jí najdou rakovinu. Třetí bojuje s krachem rodiného podniku a hledá cestu, aby mohla podnik jakkoliv zachránit. Brzo očekávejte můj názor na tuhle knihu.
 4*/5*


A poslední přečtená kniha je Bella Figura od Kamin Mohammadi. Tato kniha suprově ukončila léto! S hrdinkou prožijeme celý její rok. Naše hlavní hrdinka je spisovatelka a odjela do Itálie pro inspiraci a hlavně sebepoznáním! Jestli znáte knihu Jíst, meditovat a milovat, tak tohle je velmi podobné. Tuhle knihu jsem si užívala. Je Krásně napsaná a hlavně motivujíci! Brzo bude recenze.
4*/5*

Tak to byly knihy, které jsem za léto přečetla. Jsem ráda s výsledkem i s výběrem knih. Jaké knihy jste za léto přečetli vy? Jakou byste mi doporučili a zaujala vás poslední dobou nějaká?
You Might Also Like

12 komentářů

 1. Cop si plánuji přečíst, popravdě, cokoli co patří do edice Světové knihovny Odeon si chci přečíst. Pár knih už jsem z ní četla a velmi mě pohltily. :3
  Za léto jsem s knihami spokojená, přečetla jsem dva díly z Písně ledu a ohně. K tomu objevila skvělou knihu Dánská dívka. :3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cop si rozhodně přečti <3 Jinak od Odeonu jsem četla hlavně Harukiho, jinak si Dánskou dívku užij! Film a knihu mám moc ráda <3

   Vymazat
 2. Ďakujem veľmi pekne za zaujímavé tipy! A je neuveriteľné, ako to leto rýchlo zbehlo ଘ(੭ˊᵕˋ)੭*

  Blog de la Licorne

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že jsem ti dala tipy na knihy <3 To máš pravdu :( Ale zas se těším na podzim a projdu si Prahu <3

   Vymazat
 3. Super tipy! Žádnou z knížek neznám, tak mám co číst :)

  OdpovědětVymazat
 4. Klobúk dolu... ja som sa tak veľmi chystala na čítanie od začiatku roka (!!), že som prečítala až jednu knihu (!!!) a som z toho tak strašne smutná a nešťastná, že to neviem ani vyjadriť :(

  C a n d y G r a n t

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jedna kniha taky kniha♥ Ale určitě si najdi čas na čtení, je to hodně relaxační :) A z toho si nic nedělej :)

   Vymazat
 5. Výborný článek! :)
  Mně tedy přišlo, že jsi toho přes léto přečetla více :D Asi se mi to jen zdálo :)
  Je tohle láska? bych si moc ráda přečetla zní to opravdu skvěle. Jíst, milovat a žít po italsku mám doma. Jen se toho bojím, jelikož Jíst, meditovat a milovat jsem ani nedočetla na mě tam bylo hodně věcí kolem boha atd... Tak doufám, že tady o bohu atd... nic nebude. :)
  Měj se krásně :)
  Reading With Lucy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé moc děkuju! Tvůj komentář mě moc potěšil <3
   No já zas si myslela, že jsem toho přečetla málo ale počet mě mile překvapil. Série Být holka je normální je fakt super moc doporučuji. Je to úplně jiná young-adult, kterou jsem doposuď četla :)

   Jíst, milovat a žít po Italsku si rozhodně přečti. Já jsem jíst, meditovat a milovat nečetla ale moc se mi líbil film neboj, nic duchodního a o meditaci tam není. Brzo vyjde recenze <3

   Měj se krásně!

   Vymazat
 6. Žádnou z knížek neznám, ale moc se mi zalíbila ta Jíst, milovat a žít po italsku, protože miluju Itálii a miluju všechno, co se jí týká :D Moc se těším na recenzi! :)

  Karolína & Korea v Česku

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé tak to jsem moc ráda, že tě tato kniha zaujala. Recenze už vyšla tak se na ní můžeš podívat :)

   Vymazat

Děkuji, za přečtení mého článku.