Social icons

Prádlo od Bouxavenue

Skoro za půl roku budu mít svatbu a začínám cítit menší paniku.
Popravdě jsem neměla chuť ani náladu na jakékoliv plánování, udělal se mi obrovský blok, a aby toho nebylo málo, jistý lidi mi mojí radost dost zkazili. 

Jsem ráda, že jsem si stihla domluvit fotografku, najít si šaty, ale bohužel jsem se nedokopala zajít ke švadleně a nechat se změřit. Ano, budu mít šaty na míru a ten čas mě už doslova tlačí.

Dárky pro družičky jsem měla už dávno vyřešit, předat a oznámit jim, že budou moje družičky! Některé doteď ani netuší, jakou budou mít poctu. Už to musím dát do kupy.

Nemáme vybranou písničku k našemu prvnímu tanci a ani písničku na nástup. Pokaždé si říkám, že bych měla už rozesílat e-maily všem kameramanům, ale ty ještě někde visí v konceptech.

Quest list nemáme dořešený a svoje návrhy na pozvánky jsem už dala grafičce, které jsem napsala na poslední chvíli, a díky bohu, má jediný volný termín, který nese datum 27.... No prostě začínám panikařit.

Bylo toho hodně a bude toho ještě víc!

Základní věci chci mít už dořešené a ostatní věci pak nechám na své koordinátorce a detaily se prostě vyřeší. Říkám si, že 6 měsíců je ještě dost, ale bohužel není, je toho tak hodně, že nevím co dřív, ještě že mám rozvrh, kterým si řídím. Všem nevěstám doporučuji si něco takového pořídit.

Podstata všeho je, že si to chci hlavně užít a plánovat s láskou, přece je svatba jednou za život a nechci se stresovat kvůli maličkostem. Hold místo skleněných pozvánek budu mít papírové a místo 5. patrového dortu jen 3, to zas přeháním (hahaha).

Tak, tohle je můj svatební update.

18 komentářů

 1. Tak to máš teda co dělat! Ale jak říkáš, má se to dělat s láskou :) Mě samotné by nenapadlo, kolik věcí se musí řešit půl roku dopředu. Kamarádky co se vdávají chodí řesit věci půl roku dopředu a na spoustu věcí je prý už pozdě :-o je to šílené, ale ten den stojí rozhodně za to :-) Držím palce, ať ti to vše vyjde podle představ :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To mám co dělat :D Chci dohonit resty a pak už to bude v pohodě ♥
   Dost mě překvapilo, že nás několik míst už odmítlo jelikož už to měli zarezervované o dva roky dříve takže místo bylo naše to nejhlavnější což máme a za to jsem moc ráda i za grafičku, mám takové štěstí, když si to zrekapituluji :D
   Děkuji Sabi jsi moc hodná! ♥

   Smazat
 2. nás čaká o 3 mesiace svadba - brat môjho priateľa sa žení a ver, že oni nemajú ani polovicu z toho, čo máš ty vybavené. je to chaos a osobne sa mi to už celé nejako sprotivilo. teším sa, že sú šťastní, ale neteším sa na ich svadbu a ani nič, pretože mi to príde ako jeden veľký chaos, z ktorého som už teraz zmätená. keď toto vidím, tak si vravím, že ja sa proste len vydám a každému len pošlem smsku.. nechcem byť viazaná na ľudí, ale sama na seba a svojho partnera.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to mě moc mrzí, že si to vůbec neužíváš a spíš tě to demotivuje :/ Ten chaos je strašný a taky to nemám ráda, proto jsem nehorázně vděčná za svojí koordinátorku, že mi připomíná co mám začít dělat.

   Hold jak skončí svatba tvého bratra tak aspoň víš, jak tvoje svatba bude vypadat.
   Přeji jim, jak se jim to povede a tobě plné nervy :)

   Smazat
 3. Držím palce a pevne verím, že všetko sa nakoniec v dobré obráti! Uvidíš, že nakoniec všetky obavy pominú a poriadne si tu užiješ! Teším sa na ďalšie updaty ♥
  Tvoj štýl písania sa mi veľmi páči a na nový článok a vždy teším◝(ᵔᵕᵔ)◜

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, já ani nejsem moc ve stresu ale lidi okolo mě začínají stresovat a přenáší to na mě no :D

   Děkuji, za tvůj komentář, udělal mi velkou radost a moc si toho vážím! ♥ ♥

   Smazat
 4. Tyjo, přesně, prď na to. Já nechápu všechny ty šílený nevěsty, který plánují i kdy se kdo uprdne. :-D Je sice docela blbý, že svateb je hodně, takže málokdo stíhá, ale takové ty základní věci - kde, kdy pro začátek stačí. :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono to je právě tlak z venku, furt jako, jaké bude toto a jestli tohle a tamto a já jím vždycky odpovídám ,, Já nevím." :D

   Jsem ráda, že máme místo a datum, ale přesný čas obřadu taky nevím :D

   Smazat
 5. Myslím, že keď raz (za mnoho, mnoho rokov :D) buden riešiť svadbu, bude to vyzerať presne takto. Ale hrozne ti to prajem!

  OdpovědětSmazat
 6. Půl roku je spousta času, jsou páry, které zvládly celou organizaci za kratší čas, a ty už máš spoustu věcí zařízených! Mysli na to, že máte jeden druhého, víc není potřeba. Držím palce, to zvládneš a pak ještě budeš přemýšlet o tom, že si na svatby otevřeš agenturu ;-)

  OdpovědětSmazat
 7. Držím palce, abys to všechno v klidu zvládla a vše se ti podařilo zařídit podle tvých představ. Rozhodně to bude krásný den a věřím, že si ho společně s manželem a svatebčany užijete. ♥ Hlavně se zbytečně nestresuj, pak to totiž bude jen horší. ;)

  OdpovědětSmazat
 8. Teď jsem si úplně vzpomněla jakou radost jsem měla z toho, když jsi přidala fotku s prstýnkem na Instagram. Moc vám to přeji a doufám, že budou nějaké fotky s šatama, které si pak vybereš. :)
  Měj krásnou neděli a budu se těšit na další článek!!! :D
  Reading With Lucy

  OdpovědětSmazat
 9. Držím palce, ať se ti vše podaří zařídit! ;) Já sama se jednou na to moc těším <3 Ale věřím, že je to spousta práce!

  LITTLE THINGS FOR EM

  OdpovědětSmazat
 10. Úplně se bojím toho až jednou budu plánovat svatbu já, jestli teda budu... nedokážu si představit i přesto co vše čtu a kdo mi co říká, kolik toho je a jak bych se s tím sama poprala, každý pár má můj obdiv.


  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 11. Nestresuj se a hlavně si to užívej, bude to krásný den :)

  OdpovědětSmazat
 12. Hlavně žádný stres! Hezky se nadechni, usměj se a nech to plynout. Ono se to nějak vyvrbí. Jasně, něco udělat musíš. Ale co úplně nehoří, tím bych se momentálně netrápila, jinak tě to utopí. :)

  Gabux | Poslední článek

  OdpovědětSmazat
 13. Jak píšeš hlavní je, si to užít a plánovat s láskou, takže žádný stres, jak tě znám určitě to bude dokonalá svatba do toho nejmenšího detailu :) a je zbytečné na sebe tlačit ve chvíli kdy se ti do toho nechce, určitě přijde vhodná chvíle, kdy se ti to bude všechno řešit lehce a v pohodě :)

  OdpovědětSmazat

Děkuji, za přečtení mého článku.